Szyna karniszowa

Projektowanie wnętrz Możliwość komentowania Szyna karniszowa została wyłączona 4

Szyna karniszowa – najlepsze rozwiązanie.

Każde okno potrzebuje firanki – jest to twierdzenie powszechnie uznawane za prawdziwe. Oczywistą przyczyną jest fakt, że ładna firanka nadaje wnętrzu schludnego i eleganckiego wyglądu, przy okazji w pewnym stopniu chroniąc domowników od wzroku niepowołanych osób z zewnątrz. Warto jednak do ładnej firanki dołożyć odpowiednią powierzchnię zawieszenia, która spełnia dwa podstawowe warunki. Po pierwsze: pasuje pod względem koloru oraz faktury do zawieszanej na niej firanki, a po drugie: zapewnia komfort przemieszczania firanki wzdłuż okna.

W największym stopniu oba te warunki spełnia szyna karniszowa, której działanie opiera się na przesuwaniu tak zwanych żabek, do których przymocowany jest materiał zasłaniający okno, w specjalnie wyżłobionych rowkach. Taka konstrukcja umożliwia sprawne i dynamiczne odsuwanie i zasuwanie materiału. Dodatkową zaletą jest również łatwy montaż – wystarczą dwa lub trzy punkty mocowania do sufitu i szyna jest gotowa do użytku. Z pewnością to ogromny plus w stosunku do tradycyjnych karniszy.

Szyna karniszowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

admin

Related Articles

Back to Top

geodeta Chełmża, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Dębki kalendarz imprez 2016, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, separator koalescencyjne z bypassem, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00