Płyty Warstwowe

Budownictwo Możliwość komentowania Płyty Warstwowe została wyłączona 11

Płyta warstwowa

Wykorzystanie właściwości płyt warstwowych zostało docenione przez specjalistów z branży budowlanej. Płyty warstwowe posiadają szereg pozytywnych cech, które sprawiają, że można je z powodzeniem stosować przy stawianiu niemal każdej konstrukcji. Oczywiście, do każdego projektu należy dopasować ten rodzaj płyt warstwowych, który doskonale sprawdza się w danych konstrukcjach.
Płyty warstwowe oferowane są przez polskich producentów jest wytwarzana jest przeważnie z blachy stalowej. Blachy uprzednio poddawane są szeregom zabiegów mających na celu lepsze przystosowanie ich do danej realizacji. Blachy są na przykład stosownie cynkowane, lakierowane. Na koniec na ich powierzchnie nakłada się wiele substancji chemicznych mających na celu zwiększenie ich wytrzymałości. Podstawowym materiałem służącym do produkcji płyt są poliestry oraz farby poliuretanowe. W celu zabezpieczenia płyty stosowana jest folia ochronna. Zabieg ten przeprowadzany jest na samym końcu procesu produkcyjnego. Płyta wypełniona jest rdzeniem, który wykonany jest ze styropianu, pianki poliuretanowej lub wełny mineralnej.

Płyty Warstwowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

admin

Related Articles

Back to Top

Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, N25 opalanie natryskowe, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Umywalka narożna Simas Arcade, wynajem zestawów igłofiltrów, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, depilacja laserowa n25